Mourinho držkuje, pak se diví...

Stačí si počkat na nějaké zaváhání londýnské Chelsea a z úst Josého Mourinha vyleze skutečná perla. Takový je zkrátka charakter trenéra, který si neustále otvírá pusu na špacír. A komu tím pomáhá? Nikomu. Jen škodí klubu.

Podle Mourinha angličtí sudí nadržují Manchesteru United. „Proti nim se pokutové kopy pískat nemusí a Chelsea pro změnu kopat nemůže. Je to takové nové pravidlo,“ jen těžko uvěřit neuvěřitelnému napadení ze strany „profesionála“.

A nejhorší na tom je, že to není jeho první slovní útok. Jen si stačí vzpomenout na duel s Barcelonou, po kterém obvinil uznávaného sudího Friska s ovlivnění zápasu. Švédský sudí druhý den musel čelit anonymnímu vyhrožování smrtí, což ho donutilo přestat s pískáním.

Mourinho toho řekl už hodně a nikdy to stejně k ničemu dobrému nevedlo. Pak se nestačí divit, když se neustále spekuluje o jeho odchodu z klubu. Třetina lidí z vedení The Blues si přeje jeho odchod pouze kvůli těmto výroků, které nikomu stejně nepomůžou a akorát více uškodí samotnému klubu, hráčům a fanouškům…

A i kdyby se sudí skutečně sekli, profesionální manažer nikdy nemůže nikoho veřejně kritizovat a emočně napadat. Ubrečence totiž nikdo nemá rád.

A? se pak nediví, že celá Anglie přeje titul právě United.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.