Mourinho: Nemáme to jednoduché

V St James‘ Parku se dnes odehrála bitva o důležité tři body, ale Chelsea je nedokázala ukořistit především díky podprůměrnému výkonu. Mohl to být skvělý víkend – nejdříve ztráta Manchesteru United a poté výhra The Blues, ale nestalo se tak a José Mourinho hned přispěchal s vysvětlením.

Běžely poslední minuty a Manchester na domácím hřišti bojoval o tři body, ale mohl i prohrát, jenže rozhodčí Walton jasnou penaltu proti domácím neodpískal. „V Premier League zavedli nové pravidlo – proti Manchesteru nesmí být odpískána penalta a Chelsea nesmí penaltu kopat,“ zuří Mourinho.

„Ale i tak máme dobrou pozici. Před třemi měsíci bych rozdíl tří bodů bral, ale vím, že jsme mohli být už daleko blíž. Pokud mám být upřímný, tak jsme si dnes tři body ani nezasloužili. Hráči Newcastlu byli čerstvější, měli víc pohybu a byli daleko nebezpečnější. Navíc v obraně měli spolehlivou dvojici Bramble, Taylor. Bod si jednoduše zasloužili.“

„Nicméně, nebýt nových pravidel, v desáté minutě jsme měli vyhrávat 1:0 a byl to jiný zápas,“ stále se Mourinho nesmířil s faktem, že penalta nebyla odpískána. „Podívejte se na United. Mají zakázáno prohrávat. Jak jinak si mám vysvětlit, že proti nim nebyla odpískána jasná penalta s Middlesbrough nebo Sheffieldem United?,“ pokládá otázku José, za kterou může od FA dostat masnou pokutu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.