Vedení Chelsea odvolalo pozápasovou konferenci

The Blues vyhráli 4–1 a mohli v poklidu oslavovat další vítězství. Vše se ale změnilo s útokem fanoušků West Hamu, kteří zaútočili na klubový autobus. Naštěstí nikdo nebyl zraněn, nebo? útok byl proveden v době, kdy v autobuse nikdo nebyl.

Podle tiskového mluvčí na tiskovou konferenci nepřišel nikdo z důvodu, který respektují všichni v klubu a všichni ho také odsouhlasili. Nicméně, je to další impuls pro anglické média, které opět naplno rozjely informační kolotoč o neshodách v týmu anglického mistra.

Servítky s londýnským rivalem si nebrali ani fanoušci West Hamu, jejichž řádění odnesl klubový autobus. „Provedli to kamenem, který vybil okno v autobuse. Naštěstí nikdo nebyl zraněn, nebo? pod rozbitým oknem nikdo neseděl,“ přiznalo vedení Chelsea.

Hlavní postavou utkání byl Wright-Phillips, který vstřelil svůj první ligový gól v dresu Chelsea a dokonce přidal i vítěznou trefu, která přinesla důležité tři body. „Je to nepopsatelný pocit. Konečně jsem ze sebe dostal, co jsem chtěl. Teď musíme neustále vyhrávat a dostat Manchester pod tlak,“ připojil svou výpověď Shaun.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.