WEST HAM 1:4 CHELSEA

Something wrong? All wright, José! Včera si Shaun neřekl jen o základ, byl to jasný signál i reprezentačnímu trenérovi. Náš malý se cpe do Wembley jak může a svým výkonem včera strhl všechny spoluhráče s sebou.

Představení v Upton Parku bylo provedeno na výbornou. Škoda, že stálý návštěvník princ Harry se zrovna musel připravovat do Íráku. Na jedné straně létal Argentinec, na druhé straně si to dával Shaun Wright – Phillips.

Ale to úsilí našeho malého. Ta magie, s kterou si pohrával míčem! Ta obratnost, jakou přelétl celé hřiště a pak suverénně zavěsil! Obehrál Benayouna, udělal blázna ze Spectora a Green si ani neškrtl.

Je sice pravda, že Hammers se nevzdali a kazili dál Shaunovi chu? ze hry. Jako třeba Tevez, který v 35. minutě Petra Čecha propálil…

Ale Shaun ještě neskončil. Zdálo se, jako by konečně nazul správné kopačky pro svůj modrý klub…

Pár sekund po gólu Teveze strhnul vedení znovu na naši stranu. Architekt Bridge poslal centr, který pravačkou Wrighty šoupnul za záda domácího brankáře. Na začátku druhé půle mohlo vyrovnat duo Zamora – McCartney. Ale poté, co první jmenovaný akci zkazil, bylo už jasné, kam body poputují.

Třetí přišel po standardní situaci. Lampard rozehrál, Drogba napálil, Green vyrazil a Kalou dorazil. A po zmatku v 62. minutě doputoval čtvrtý od Drogby. Bylo by divné, kdybychom vyhráli takovým rozdílem a Drogba nic nedal. Doufejme, že Blues nevyčerpali moc sil, budou je potřebovat!

West Ham United 1:4 Chelsea

Branky: 35. Tevez – 31. a 36. Wright-Phillips, 52. Kalou, 62. Drogba

Upton Park (34 966 diváků)

West Ham: Green, Spector, Collins, Neill, McCartney, Benayoun, Reo-Coker (Mullins 76), Noble, Boa Morte, Tevez (Blanco 83), Zamora (C. Cole 72).

Chelsea: Čech, Diarra (Ferreira 46), Carvalho, Terry, Bridge, Essien, Mikel, Lampard (Ballack 78), Wright-Phillips, Drogba (Joe Cole 67), Kalou.

Žluté karty: Reo-Coker, Neill, Mullins, McCartney, Boa Morte – Diarra, Drogba.

Rozhodčí: Mike Dean.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.