Sheva: Radši bych bral AC

Už příští týden začnou první zápasy semifinálových bojů v Champions League. Andrej Ševčenko by v případě postupu prý radši narazil na svůj bývalý tým AC Milán, jak ale podotýká, nejdřív se musí Chelsea soustředit na Liverpool.

Ukrajinský útočník nemá na klub z města Beatles zrovna pěkné vzpomínky. Před dvěma lety ve finále LM hrál právě proti Reds, ale se spoluhráči nakonec promarnil tříbrankový náskok a prohrál po penaltovém rozstřelu. V něm sám Andrej také selhal.

„Proč všichni pořád mluví o minulosti? Pro mě je hlavní budoucnost. Proti Liverpoolu budu hrát bez myšlenek na to, co se stalo v onom finále,“ řekl Ševčenko pro italský list Gazzetta dello Sport.

A na koho by v něm rád narazil? „S Manchesterem bojujeme letos na všech frontách. Liga, FA Cup a možná i Liga mistrů. Když se mě tedy zeptáte, řeknu, že bych radši hrál proti AC Milán. Ale nechci se o tom bavit, ještě ve finále zdaleka nejsme,“ dobře si uvědomuje Sheva. „Liverpool je velmi silný, hlavně v Champions League.“

V poslední době se také nanovo rozjely spekulace o vztahu Mourinho – Abramovič. V jednu chvíli by prý Mourinho letěl na dlažbu po prvním nepovedeném zápase, pak se zase v šatně objímají. „Já jsem jen hráč, to není otázka pro mě,“ odmítá situaci komentovat Ukrajinec. „Stejně by z toho byly jen spekulace. Jako tým jsme jednotní.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.