Mourinho: Tlak je na United

José Mourinho rozjel další psychologickou bitvu. Rozdíl na čele tabulky už je pouze tříbodový a Portugalec varoval Sira Alexe Fergusona, že tlak je teď na jeho svěřencích.

Chelsea hrála v sobotu hned po obědě a proti Tottenhamu vybojovala vítězství 1–0. Manchester United začínal svůj zápas s Portsmouthem až v podvečer a i díky neš?astnému vlastenci Ria Ferdinanda prohrál 2–1.

„Ano, jsou teď pod tlakem,“ říká o situaci prvního týmu tabulky Mourinho. „Pro nás to byl dobrý víkend, ale už nemáme kontrolu nad nadcházejícími zápasy. V této sezóně už nebudeme hrát žádné ligové utkání před nimi.“

„Víme, že můžeme vyhrát všechny čtyři trofeje, ale nakonec nám může zůstat jen Carling Cup. Byl to dobrý víkend, ale teď je tu Liga mistrů a FA Cup,“ upozornil José. „V této chvíli opravdu nechci mluvit o Premier League. Myslím jenom na čtvrtfinále LM proti Valencii a semifinále FA Cupu proti Blackburnu. Budou to velké zápasy.“

„O ligu se budeme zajímat až příští týden. Manchester teď čeká AS Řím a Watford. Proti AS jim přeji hodně štěstí. Doufám, že vyhrají,“ prohlásil.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.