SWP: Soustředím se na klub

Shaun Wright-Phillips prohlásil, že se chce nejprve pořádně prosadit v Chelsea, než začne pomýšlet na návrat do širšího reprezentační­ho kádru.

Shaun se od drahého příchodu z Manchesteru City nikdy pořádně nedostal do plánů Josého Mourinha pro základní sestavu, přesto ho však málokdy míjela pozvánka do anglické reprezentace. Teď se karta obrátila – SWP odehrál poslední tři zápasy za Chelsea od začátku, ale na kvalifikační dvojzápas Albionu ho Steve McClaren nenominoval.

Maličký křídelník se ale momentálně soustředí pouze na výkony v klubu. „Na Anglii prostě nemyslím, je to tým plný nejlepších hráčů z celé země, může se stát cokoli,“ řekl pro nedělní Daily Star.

„Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel. Nedostal jsem pozvánku, takže se s tím prostě musím vyrovnat. Hraji za Chelsea a v první řadě se soustředím na to.“

„I když bych za Anglii hrál moc rád, něco má přednost před něčím a já chci hrát za klub. Pokud to tak bude a vyberou mě do národního týmu, budu š?astný, ale to mě momentálně nezatěžuje,“ tvrdí Shaun.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.