Robben se zase zranil

Arjena Robbena ty zranění snad ještě pořád baví. Tentokrát se nám zranil na mezinárodním poli, což samozřejmě nesmírně potěšilo Josého Mourinha, a pravděpodobně bude chybět až do konce sezony.

Náš expert na zranění nepřijel ze srazu holandské reprezentace tak úplně v pořádku a v Chelsea se rozhodli, že Arjen bude muset jít na operaci. A Mourinho to s dobou jeho rekonvalescence nevidí vůbec optimisticky.

„Robben bude mimo na dlouho,“ řekl José pro Chelsea TV. „Docela těžce to vstřebávám, protože hrál dva zápasy za svou zemi, ve středu 90 minut, a potom sem přijde zraněný. Musí na operaci, čímž ztrácíme důležitého hráče možná pro zbytek sezóny,“ odhaduje.

Lepší zprávy přináší situace okolo J. Colea. Joey, který si nezahrál od listopadového střetnutí s Manchesterem United, se překvapivě rychle uzdravuje. „Joe Cole se vrací a možná příští týden ho už budeme mít,“ potěšil všechny fanoušky Blues Mourinho. „Ale zase, nebudeme mít náš nejlepší tým, nebude to tak, že každý je zdravý. Když však jednoho hráče ztratím a jeden se mi vrátí, není to tak zlé.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.