Preview: Watford vs. Chelsea

Hráči se nám konečně vrátili z reprezentací a jsou připraveni na další náročné kolo Premier League. Chelsea tentokrát stojí v cestě Watford.

Jak to zatím vypadá, Hornets se v nejvyšší soutěži ohřejí jen jeden rok. Svěřencům Adriana Boothroyda se o pohádkové nováčkovské sezóně, jakou prožil třeba Reading nebo loni Wigan, může jen zdát. Jsou na posledním místě a na nesestupové pozice ztrácejí jedenáct bodů. K tomu si přidejte, že do konce ročníku zbývá už jen osm kol a Watford zatím nasbíral pouhých 20 bodů…

Ligové srovnání Hornets s Blues vypadá dost zajímavě. Watford vyhrál 3 zápasy, Chelsea třikrát prohrála. Watford dal 19 branek, Chelsea devatenáctkrát inkasovala. Sobotní zápas bude souboj nejhoršího útoku proti nejlepší obraně ligy.

Přesto se manažer domácích Adrian Boothroyd snaží o optimismus. „Chelsea je stroj na vítězství a bude to velmi, velmi těžké,“ ví ‚Aidy‘. „Budeme dělat, co je v našich silách, abychom alespoň bod získali.“

Na reprezentačním srazu se nám zranil Frank Lampard a hrozilo, že ho zlomené zápěstí do sobotního klání nepustí. Pokud mu však rozhodčí dovolí nastoupit se sádrovým obvazem, bude připraven hrát.

Wayne Bridge ani Joe Cole takové štěstí nemají, zranění je ještě do hry nepustí. Očekávalo se i uzdravení Michaela Essiena, ale jeho koleno pravděpodobně ještě nebude v takovém stavu, aby mohlo snést celých 90 minut.

Watfordu se po zranění vrací obránce Jordan Stewart. Zbytek týmu je odpočatý, protože nikdo nemusel na reprezentační srazy. Výjimkou je Jay DeMerit, který reprezentoval USA.

Hráč, kterého se vyplatí sledovat: Didier Drogba. Na podzim právě Watford potopil hattrickem, ale v posledních zápasech se mu příliš nedařilo a trochu ho zastínil Andrej Ševčenko. Proti Hornets bude mít Didi možnost zvýšit náskok v čele tabulky střelců na Cristiana Ronalda.

Tip redaktora: Chelsea si odveze vítězství 2–0.
Nominace týmů

Watford: Foster, Lee, Mariappa, DeMerit, Shittu, Powell, Stewart, Mackay, Doyley, Chambers, Williams, Mahon, Smith, Francis, Bangura, Williamson, Cavalli, Priskin, Bouazza, Henderson, Kabba, Hoskins.

Chelsea: Čech, Cudicini, Hilario, Geremi, Ferreira, Diarra, Terry, Carvalho, A. Cole, Boulahrouz, Lampard, Ballack, Makelele, Obi Mikel, Wright-Phillips, Ševčenko, Drogba, Kalou, Robben.

Watford – Chelsea
Stadion: Vicarage Road
Výkop: 31.3.2007 18:15 SEČ
Rozhodčí: Uriah Rennie

0 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 0 komentářů