Lampard se pěsti vyhnul

Jinak kvalitní utkání s Tottenhamem přineslo i jednu černou kaňku. Při našich oslavách postupu do semifinále se na hřiště dostali dva fanoušci a nebýt Lampardova pohotového úskoku, anglický záložník by asi jednu pořádně schytal.

Většina hráčů Chelsea už polonahá slavila postup před kotlem našich fandů. Na trávník vběhl jeden příznivec od každého týmu. Fanoušek Tottenhamu se rozběhl směrem k našim hráčům, konkrétně k Lampardovi, a Frank jen tak tak před nastavenou pěstí uskočil.

„Viděl jsem, jak ten chlap přibíhá a neotočil jsem se před ním, protože jsem se bál, že jednu dostanu, kdybych to udělal,“ komentuje incident s odstupem Lampard. „Prostě jsem se přikrčil a pořadatelé ho chytili. Podle toho, jak na mě běžel, bych řekl, že měl něco vypito. V první řadě si nemyslím, že by se měl vůbec dostat na hřiště, ale je pochopitelné, že v podobných zápasech je hodně emocí.“

José Mourinho z toho také nedělá žádnou tragédii. „Mohlo to být horší, není to nic zvláštního. Zápas byl tak korektní, že možná na konci pořadatelé trochu zaspali, ale nic se nestalo, takže je to v pořádku.“ Manažer Spurs Martin Jol k tomu řekl: „Neviděl jsem to. Rozumím frustraci fanoušků, ale tohle by neměli dělat.“

Celou situací se teď samozřejmě zabývá FA. Podle jejich mluvčího byly tyto scény ‚naprosto nepřijatelné‘. Útočník už má doživotní zákaz vstupu na White Hart Lane a další tresty pro oba fanoušky, kteří se podívali na trávník, ještě přijdou.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.