Lampard: Odchod? Děkuji, nechci

O Franku Lampardovi a hlavně jeho nové smlouvě se toho v posledních týdnech napsalo až až. Anglický záložník dnes všechny fanoušky ubezpečil, že chce v Chelsea zůstat.

Náš nejproduktivnější středopolař se nemohl s vedením The Blues dohodnout na nové smlouvě a přestože má ještě více než dva roky platný kontrakt, pravidlo FIFA by mu mohlo dovolit odejít za poměrně nízkou cenu. Lamps byl dříve spojován hlavně s Barcelonou, nyní se do toho zapletl i Real Madrid s Juventusem.

„Chci zůstat v Chelsea,“ prohlásil ale Frank v rozhovoru pro The Sun. „Nikdy jsem nechtěl odejít a ani to nezamýšlím. Všechno, co chci, mám právě tady.“

„V posledních šesti letech byl můj život moje rodina a Chelsea. Někteří hráči to také říkají a zní to jako klišé nebo lež. Já to říkám, protože to není nic než pravda. Jsem velmi hrdý, že zde můžu hrát a stejně tak jsem hrdý na to, co jsem jako část tohoto týmu dokázal,“ tvrdí Lampard.

Ač přiznává, že ho vleklé potíže se smlouvou trochu znepokojovaly, Lamps prý rozhodně neuplatní pravidlo FIFA. „Nevěděl jsem, co bude, a párkrát jsem se bavil s mým agentem. Zatím Chelsea ještě musí předložit správnou nabídku. Nedělám si z toho těžkou hlavu, ale je frustrující, když všichni mluví o mé budoucnosti.“

„Co se týče toho pravidla FIFA – samozřejmě, že o něm vím. Vždy? o tom čtu každý den v novinách!“

„Ale není to nic akutního. Ještě mi zbývají dva roky smlouvy, chci tu zůstat a podepsat novou,“ potěšil všechny fanoušky Blues Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.