Manchester City 0:1 Chelsea

Terry se vrátil a Lampard svojí penaltou zařídil tři bodíky. Stahujeme Manchester na náskok pouze šesti bodů. A co dál, dámy a pánové?

Tak hlavně bychom mohli začít hrát koukatelně. Předvádět ve středu večer takovouto hru, to se pak nikdo nesmí divit, že obecenstvo skoro spí. Co vlastně Chelsea kromě dvou šancí v druhé půli předvedla?

Fotbalový fanoušek by řekl jedno slovo, nám vystačí NIC. V 27. minutě urostlý Micah Richards sundal Saloua v pokutovém území, Lampard proměnil penaltu a my mohli jít domů. Myslíte, že to bude na Sheffield, Spurs stačit? A co teprve Valencie? Nechme se překvapit…

Sajmonnův sloupeček

Můžeme být rádi, že alespoň obrana v čele s Johnem fungovala dobře. Geremi ani Ashley Cole se tentokrát do útočných výletů moc nepouštěli a bylo to znát. Ve středu pole to pak bylo něco. To, co dokázal vytvořit Frank Lampard, to pokazil Michael Ballack, který zahrál snad nejhorší zápas v modrém dresu. V útoku se celá trojice borců snažila, ale chyběla tomu pořádná finální fáze. Jediný gól z penalty to potvrzuje.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.