Kenyon: S losem jsme spokojení

„Dobrý los,“ daly by se jednoduše shrnout slova, která můžeme slyšet po dnešním losu Champions League, z úst hlavních činovníků Chelsea.

Jen jediné přání nevyšlo, což přiznal i výkonný ředitel The Blues, Peter Kenyon. „Rádi bychom hráli první utkání na stadiónu Mestalla,“ přiznal. Ale to se nestane, Chelsea první utkání odehraje doma a až poté se oba týmy střetnou na Pyrenejském poloostrově.

„Ale celkově jsme spokojení, je to dobrý los,“ netají se vyhlídkami na postup Kenyon. „Dobré pro celou soutěž je, že ani jeden anglický tým nenarazil na druhý. Stále se můžeme s některým potkat ve finále, kam bychom rádi postoupili.“

Současně bylo rozlosováno i další kolo, ve kterém Chelsea může narazit na lepšího z dvojice PSV Eindhoven a Liverpool. „Kdybychom postoupili my a Liverpool, bylo by to úžasné semifinále. A myslím, že máme dostatečně dobrý los, abychom dokázali přes Valencii přejít,“ přemítá Peter Kenyon.

Pokud se podaří přejit přes španělský tým, je možné, že The Blues nastoupí proti obránci, který svými ‚dvěmi góly‘ vyřadil Arsenal. Po ukončení osmifinálové fáze se začalo spekulovat, jak to s Alexem ve skutečnosti je. Media přišly s informacemi, že patří Chelsea a čeká se jen než odehraje dostatečný počet utkání za národní tým. „Tohle není pravda,“ vyvrací informace Kenyon.

„Alex je hráčem PSV a my s ním nemůžeme dělat, co si zamaneme. Nemůžeme ovlivnit, kdy bude hrát nebo ne. Ale na druhou stranu je pravda, že na něj máme na konci této sezony předkupní právo a připadá v úvahu,“ zakončil.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.