Ferguson: Zmlkni, José!

José Mourinho se nedávno pustil do Manchesteru United, což nenechalo chladným Sira Alexe Fergusona a rozpoutala se další válka slov. Manažer Red Devils vyzval Portugalce, aby příště už radši mlčel.

Mourinho v úterý United ostře zkritizoval. „Tuto sezónu nemá Manchester žádné zraněné a všichni jsou připraveni hrát. V Lize mistrů nejdřív rozhodčí neuzná Lille gól a oni pak dají takovou branku (Ryan Giggs zaskočil gólmana domácích, když si ještě stavěl zeď před přímým kopem – pozn. red.). Jedou na Fulham, zaslouží si prohrát a vyhrají. Hrají s Tottenhamem, je to 0:0, Cristiano simuluje, dostanou penaltu a zvítězí 4:0. Vypadá to, že všechno je na jejich straně, ale to je fotbal,“ řekl doslova José.

Portugalský kouč si ale asi neuvědomuje, že podobně vyhrála titul v předchozích dvou letech i Chelsea a že Manchester byl ten, který se musel potýkat s nepřízní osudu – letos to je prostě a jednoduše naopak. Mourinha za to zprahl i Ferguson.

„On je ten poslední, kdo by měl něco říkat o rozhodčích,“ prohlásil trefně Sir. „Jeho klub byl za posledních pár let zapleten do tolika záležitostí s rozhodčími. Zdá se mi, že když něco jde proti Chelsea nebo se jim nedaří tak, jak by chtěli, někdo musí poukázat na rozhodčího. Je to neuvěřitelný tým. Možná by měl Mourinho radši zavřít pusu, alespoň do konce sezóny!“ nebral si servítky Ferguson.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.