JT: Manchester body poztrácí

Kapitán Chelsea a navrátilec po dlouhodobém zranění John Terry pochybuje, že Manchester United dokáže proklouznout zbytkem sezony bez zaváhání. Londýnský tým toho prý musí využít.

The Blues letos musejí pro změnu dohánět ztrátu na první pozici a spousta zranění jim jejich nahánění Manchesteru rozhodně neusnadnila. United se naopak zdravotní problémy vyhýbají, za titulem si jdou dost přesvědčivě a zatím je nepotkaly žádné výraznější výkyvy formy. John Terry si je přesto jistý, že Red Devils pár bodů ztratí a Chelsea je bude moci dohnat.

„Manchester je tuto sezonu jiná třída a za to si zaslouží úctu,“ řekl náš kapitán. „Hrají velmi dobře a jejich klíčoví hráči jsou v té nejlepší formě. Ale pod takovýmto tlakem nebyli už pár let a je dáno, že lidé musí dříve nebo později body poztrácet. Minulý rok jsme párkrát ztratili my a oni nakonec náš náskok trochu snížili, doufáme, že se nám povede to samé.“

„Stále vyhrávají, ale my na ně přenášíme tlak a oni ty body dříve nebo později poztrácí. Musíme se ale starat hlavně o sebe. Nebude mít smysl, když budeme jen sledovat, jak si vedou oni a sami nebudeme vyhrávat. Čeká je pár těžkých zápasů, my se však musíme soustředit na to, abychom sbírali co nejvíce bodů,“ prohlásil Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.