Ballack rozšířil seznam zraněných

Chelsea si drží skvělou bilanci. Ne na hřišti, ale mimo něj. Za posledních přibližně šest dní se zranili hned tři hráči. Na rozsáhlou marodku Blues včera přibylo další jméno – Michael Ballack.

Ve víkendovém zápase s Charltonem si poranil stehno John Obi Mikel. O dva dny později si po dvaceti minutách tréninku anglické reprezentace natáhl taktéž stehenní sval Wayne Bridge, takže Chelsea je minimálně na dva týdny bez levého beka. A hádejte třikrát, jaké zranění si přivodil Michael Ballack ve včerejším utkání se Švýcarskem…

„Je to rozhodně natažené, ale doufám, že nic moc vážného,“ řekl kapitán německé reprezentace po vítězství 3–1. „Musíme počkat a uvidíme, jak to bude bolet za pár dní. Snad se to nezhorší,“ doufá.

Ballack, který hrál klíčovou roli při první německé brance, musel střídat těsně před poločasem a i po zápase bylo celkem evidentní, že bolest ještě cítí.

„Je to otravné. Co se týče zdraví, sezónou jsem procházel docela dobře, takže zranit se v přátelském zápase je dost neš?astné a nepříjemné.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.