Ballack odráží vlnu kritiky

Na Michaela Ballacka se poslední dobou hrne kritika ze všech stran. Rýply si do něj i takové ikony světového fotbalu, jakými jsou Alan Shearer nebo Franz Beckenbauer. Třicetiletý Němec si však nic z toho nepřipouští.

Ballack byl jedním z mnoha letních nevydařených nákupů. Sice Chelsea nestál ani penny, ale bere sto třicet tisíc liber týdně a stejně jako Andrej Ševčenko ještě zdaleka nenaplnil naděje, které do něj fanoušci vkládali. To připomněla i legenda Newcastleu Alan Shearer, ale Ballack důrazně odmítá jakoukoli kritiku.

„Nezajímá mě, co o mně lidé říkají nebo píší,“ řekl německý reprezentant pro Daily Mirror. „Neobtěžuje mě to. Shearer si může říkat, co chce, to je život. Chelsea je dvojnásobný mistr, takže očekávání jsou obrovská a ještě rostou, když nejste první.“

„Myslím, že jsem zapadl dobře a cítím se tu opravdu pohodlně. Našel jsem si své místo v týmu,“ tvrdí Ballack, který si je také mimochodem jistý, že spekulace okolo odchodu Josého Mourinha jsou jen výmysly. Michael je přesvědčený, že Portugalec spojí svou budoucnost se Stamford Bridge.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.