Vyjádření Mourinha

Kapitán Chelsea si poranil koleno v zápase proti Tottenhamu a to mu stěžuje reprezentační starty…

„Má problémy s kolenem," řekl Mourinho. „Myslím, že kdejakého hráče bez Johnovi vůle, výdrže a odhodlanosti hrát s bolestí, by to už skolilo. O zápasech v národním dresu nic nevím.  Ještě musí jít k doktorovi. Hrají dva zápasy. Na ten první asi fit nebude, na ten druhý by ale už měl být v pořádku". Dále se José vyjádřil k včerejší výhře: „Moc jsme neútočili a já to ani nechtěl, chtěl jsem mít hru pod kontrolou. Náš záložní trojúhelník hraje bezpečně a sebejistě."

K Essienovi ještě přihodil:" Je to záložník, jak má bý t- umí bránit, dobře čte hru, dokáže tlačit, umí dávat góly, umí hrát dopředu a dokáže odehrávat zápasy každý den," dále si pochválil svoji obranu slovy, „ myslím, že bráníme dobře. Wigan nevystřelil ani jednou, Arsenal jedna střela, West Bromwich žádná střela, Tottenham vystřelil jednou. Máme vynikající brankáře, ale realitou je, že bráníme fantasticky."  

Trenér anglické reprezentace Sven Goran Eriksson je už bez Sola Campbella a Ledleyho Kinga, což otevírá dvířka pro Jamie Carraghera, aby vytvořil s Riem Ferdinandem novou stopperskou dvojici.

Dále se objevily zprávy o prodání Tiaga do Lyonu za 6,82 mil. liber, kdy měl Portugalec podepsat smlouvu na čtyři roky. Budeme Vás dále informovat…

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.