José: Ashley nemůže ani chodit

Chelsea lehce zvládla utkání s Blackburnem, přestože zejména na začátku utkání to v obraně řádně skřípalo. Navíc se nepříjemně zranil Ashley Cole, jehož absence bude zřejmě delšího rázu.

„Nevím, co přesně dělal, ale je to vážné – nemůže ani chodit,“ zlehčuje situaci Mourinho. „Má zraněné koleno, ale budeme několik dní čekat na přesnou diagnózu. Zřejmě budou problémy s kolenními vazy, ale opravdu si nejsem jistý.“

„Naštěstí máme ještě Wayna, který se v poslední době rozehrál velmi dobře. Ale vše znamená, že teď máme na pozici obránce ještě méně možností. Prakticky mám jen jednoho levého beka.“

„Snažíme se snažíme mít konečně k dispozici všechny hráče, ale teď se musíme ještě obejít bez A. Cola,“ zoufá si Mourinho. Dokonce včera přišla ze Stamford Bridge ještě jedna pozitivní zpráva. Do hry se snad vrátí Joe Cole, ale pouze v posledních zápasech sezony.

„Chci zůstat pozitivní a vychutnat si všechny aspekty mé hry. Nechci stanovit přesný cíl, ale snad budu moci nastoupit ještě ve zbytku této sezony. Teď se snažím být ještě silnější a rychlejší než před mým zraněním,“ přeje si Joe.

Naopak start Terryho je stále nejasný. „Přemýšlím, zda jej postavím už proti Charltonu nebo bude 100% fit až proti Middlesbrough. Ještě jsem o tom nemluvil s trenérem reprezentace, ale bude důležitý zejména jeho první utkání po zranění,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.