Drogba: Stojíme za Mourinhem

Nejlepší útočník Chelsea v této sezoně Didier Drogba přiznal, že v týmu je cítit trochu napětí, zároveň ale prohlásil, že všichni hráči drží jednoznačně pohromadě a stoprocentně stojí za Mourinhem.

Po špatných výsledcích na přelomu roku už média naznačovala, že to Chelsea nešlape nejen na trávníku. Do sporu se prý dostal kouč José Mourinho, výkonný ředitel Peter Kenyon a majitel Roman Abramovič, do toho všeho se ještě všemožně motal Andrej Ševčenko. Drogba nyní přiznal, že atmosféra v týmu je jiná, než jaká byla v posledních dvou letech.

„Je tu jisté napětí, ale s tím nemůžeme nic dělat,“ řekl Didi pro francouzský list l’Equipe. „Výkon týmu vždy odráží to, co se děje v zákulisí. Jakmile manažer a vedení nehledí stejným směrem, má to dopad i na hráče.“

Kapitán Pobřeží Slonoviny ale také vyjádřil svou podporu trenérovi Mourinhovi. „Jak můžu nestát za někým, kdo mě vždycky podporoval, kdo mi pomohl vyhrát tituly a kdo vrátil Chelsea na výsluní anglického fotbalu?“ ptá se celkem logicky Drogba. „Bylo tady pár skvělých hráčů, ještě než přišel, ale to on dodal týmu vítěznou mentalitu. V Chelsea je dva roky a za tu dobu vyhrál čtyři trofeje. Kdo může chtít víc?“

„Hráči drží při sobě, to je nejdůležitější. V lize jsme 6 bodů za Manchesterem United a pořád bojujeme o titul, dostali jsme se do nejlepší šestnáctky v Lize mistrů, jsme ve finále Carling Cupu a stále pokračujeme v FA Cupu,“ zakončil optimisticky Drogba.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.