Ševčenko už si zvyká na Anglii

Ukrajinský útočník Andrej Ševčenko, u kterého se v úterním zápase projevily první příznaky střeleckého probuzení, odhalil, že se učí milovat život v anglickém fotbale.

Sheva zatím ani zdaleka nenaplnil očekávání a média si smlsávala na tom, jak to mezi ním a Mourinhem skřípe. Nedávno ale oba potvrdili, že mezi nimi žádný problém rozhodně není a Ukrajinec tvrdí, že už je v Londýně usazený a neohlíží se na to, co bylo v Miláně.

„Prezident Silvio Berlusconi je člověk, který zůstává v mém srdci, stejně tak všichni funkcionáři, hráči i fanoušci. Itálii miluji, ale teď jsem v Londýně,“ řekl Ševčenko pro italský deník Gazzetta dello Sport. A co se týče jeho vztahu s Mourinhem – naprosto prý respektuje všechny trenérovy taktické záměry, i když to znamená, že on sám bude sedět na lavičce. „Nedívám se na to, co se píše v novinách. José je kouč, má svůj styl. To já se musím přizpůsobit týmu, ne naopak.“

V poslední době se dokonce objevují spekulace, že Sheva by se díky skvělým vztahům s majitelem Abramovičem mohl jednou stát manažerem Blues. Ale jak se dalo čekat, je to asi jen z dalších výmyslů novinářů. „Není to pravda. Hlavně jsem ještě nepřemýšlel o tom, co budu dělat, až jednou s fotbalem skončím. Mám tu smlouvu do roku 2010 a přijde mi, že to je ještě docela dlouhá doba,“ dodal Andrej.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.