Mourinho: Snad to Shevovi vydrží

O vztahu Mourinha a Ševčenka se toho naspalo za poslední dobu opravdu hodně. Andrej vše potrhával svými nevýraznými výkony, ale utkání proti Wycombe se mu povedlo a aspoň na chvíli umlčel své kritiky, ale na jak dlouho?

Hrdinou posledního utkání byl jednoznačně Ukrajinec, „mým cílem je, aby zápas co zápas hráči odváděli pro tým své maximum. A Ševčenkovi se to povedlo. Jsem š?astný i za něj a jestli si někdo myslí, že ho nenechám hrát, jen kvůli osobním sporům, tak to nemá v hlavě v pořádku,“ naráží na poslední komentáře v novinách Portugalec.

„Není to pro něj jednoduché. Po sedmi letech strávených v Serii A si musí přivyknout na jiný styl, stále potřebuje čas,“ zdůrazňuje José. „Naše vztahy vždy byly korektní. Není mezi námi žádný problém. Andrej potřebuje jen více štěstí a tento zápas jej může hodně nakopnout.“

Samotný útočník o tom má podobné mínění: „V sobotu se mezi námi nic neobvyklého nestalo, jsem š?astný,“ vyvrací Ševčenko poslední zprávy, že si s ním Mourinho po zápase s Liverpoolem nepodal ani pravici.

„Pokud se máme bavit o dalším utkání, tak si Sleva řekl o místo v základní sestavě. Nevidím jediný důvod, proč ho nepostavil a jestli bude i nadále podávat zlepšené výkony, jsem připraven nechat ho hrát i v dalších zápasech.“

A nakonec se vra?me k samotnému utkání. „Myslím, že jen v Anglii je možné, aby tým ze čtvrté ligy přijel na stadion úřadujícího mistra s takovým odhodláním. Ti chlapci zde přijeli výborně organizovaní. Absolutně brilantní,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.