Baroš: Byl jsem blízko přestupu do Chelsea

Nový muž v útoku francouzského Lyonu Milan Baroš pro deník Sport prohlásil, že nebýt neochoty Shauna Wrighta-Phillipse stěhovat se do Villa Parku, dnes by pravděpodobně už oblékal modrý dres Chelsea.

V období Vánoc bylo jméno českého reprezentanta nejčastěji zmiňováno s příchodem právě do Londýna, nakonec se ale stěhuje do Lyonu výměnou za Johna Carewa. „S Chelsea to byla prakticky hotová věc, všechno to ztroskotalo na tom, že Wright-Phillips do Aston Villy nechtěl,“ řekl Baroš. „Martin O’Neill mi totiž sdělil, že mě nenechá odejít bez náhrady.“

Pětadvacetiletý Baroš, který s Lyonem podepsal kontrakt na tři a půl roku, přiznal, že po zápase jeho už bývalého týmu s Chelsea si popovídal s Josém Mourinhem. „Po utkání v tunelu mi řekl, že o mě stojí a ptal se, zda mám zájem. Řekl jsem mu, že ano, ale nakonec to nedopadlo,“ smutní.

Český útočník potvrdil, že angažmá v Aston Ville pro něj bylo spíš jedno velké trápení. A jestli lituje toho, že námluvy s Chelsea nevyšly? „Bylo by mi to líto, kdybych šel do horšího klubu, ale teď jsem v Lyonu,“ zakončil Baroš.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.