Klíčové trio asi prodlouží smlouvy

Přestože je Chelsea momentálně v krizi, schyluje se k podepsání nové smlouvy hned u tří základních stavebních kamenů Mourinhova týmu. Prodloužit kontrakt na Stamford Bridge by v nejbližší době měli Frank Lampard, John Terry a Michael Essien.

Chelsea si v sobotu uštědřila ostudu na Anfield Road a José si i po tomto zápase postěžoval, že mu vedení nechce koupit jednoho středního obránce a jednoho útočného hráče, jak požadoval. Více než o hledání nových posil se ale lidé z vyšších míst klubu soustřeďují na dlouhodobější uvázání si současných opor.

Terryho, Lamparda a Essiena nemohl Mourinho zapomenout zmínit ve svém listu nedotknutelných (i když tam byla skoro celá jedenáctka) a zanedlouho by měli za odměnu dostat k podpisu nové lukrativní kontrakty. „O těchto smlouvách se mluví již déle a jednání jsou teď ve velmi pokročilém stádiu,“ řekl výkonný ředitel Chelsea Peter Kenyon. „Je pravda, že dobře postupujeme a jsme blízko tomu všechno zakončit.“

Kenyon je obzvláště š?astný z toho, že jedním z kandidátů na novou smlouvu je i Frank Lampard. „Chceme, aby Frank zakončil kariéru tady, stejně tak to chce i on sám, to je pochopitelně skutečně dobrá zpráva. Ví, kam jako klub míříme a my víme, že on chce jít tou cestou také. Máme stejné cíle,“ uzavřel.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.