Mourinho: Liverpool využil chyby naší obrany

V utkání s Liverpoolem scházeli tři stopeři a na tomto, v letošní sezoně zakletém, místě museli zaskakovat Ferreira a Essien. „Udělali jsme spoustu chyb, trvalo dlouho než si na sebe dokázali zvyknout,“ zhodnotil výkon obrany José.

Už ve čtvrté minutě poslal Chelsea do kolen Kuyt, který vyškolil celou obranou čtveřici. I José Mourinho moc dobří ví, že poslepované obraně dva góly v úvodních dvaceti minutách na sebevědomí moc nepřidaly.

„Kdybychom neinkasovali v úvodu utkání ty dvě branky, vše by se odvíjelo zcela jinak. Obránci by si na sebe zvykli, ale takhle jsme neměli moc šancí,“ hraje si se slovíčkem kdyby Mourinho.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a kdybychom měli štěstí a dokázali vstřelit branku, utkání by bylo ještě otevřené. Ale Liverpool bránil velmi dobře a dokázal využít našich chyb v obraně.“

„Do utkání vstoupili dobře, výborně se na nás dokázali připravit. Nejsou hloupí, a proto nechali hrát Crouche a Kuyta, kteří nám v obraně dělali svou výškovou převahou velké problémy. Jsme však připravení dál bojovat,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.