José: Zda zůstanu netuším

José Mourinho si mohl po přesvědčivé výhře 4:0 nad Wiganem vydechnout. Jeho mužstvo po třech zápasech na domácí půdě konečně zabralo a získalo po třech remízách tři body. Na Manchester United však ztrácí stále šest bodů.

V poslední době se spekulovalo o konci managera José Mourinha, ten však zůstal v klidu a své mužstvo dovedl k důležitému vítězství. Po zápase však nakousl i svou budoucnost: „Ano, mám kontrakt do roku 2010, ale ve fotbale nikdo neví, co se může přihodit.“

„Miluju Chelsea a práci v anglickém fotbale. Ale co chci já, není důležité, jsem jen manager. Na prvním místě stojí Chelsea. Má budoucnost je zítřek a další utkání, dál se nedívám,“ vyjádřil se Mourinho.

„Je důležité odehrát takové utkání, zvláště když se nenesete na vítězné vlně. Po celé utkání jsme dominovali a hráli dobře. Zasloužili jsme si tak luxusní výsledek. Tímto vítězstvím jsme získali zpět štěstí a radost ze hry.“

V příštím kole by mohl do hry již naskočit Petr Čech, aspoň tak si to rýsuje José: „Je zpět a připraven hrát příští utkání. Je sice pravda, že bych mohl dál nechat chytat Hilaria, ale když mám zpět svých 50 milionů liber, není co řešit,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.