Zase Liverpool!

Liga mistrů se dočká dalšího velkolepého dvojutkání mezi Chelsea a Liverpoolem. V minulé sezoně jsme na Stamford Bridge uhráli s Reds bezbrankovou remízu a v odvetě na Anfield Road jsme vypadli sporným gólem. „Máme jim co vracet,“ říká výkonný šéf Peter Kenyon.

Nemáme cíl postoupit ze skupiny, a pak něco uhrát. Chelsea chce vyhrát celou Ligu mistrů. „Dvakrát se nám to nepodařilo, dvakrát jsme byli v semifinále. Nyní do třetice chceme celou soutěž vyhrát a já věřím, že se nám to podaří,“ říká obránce Blues William Gallas. „Máme silnější tým než loni.“

K němu se přidává i výkonný šéf Peter Kenyon, který se na utkání s Liverpoolem těší. „Určitě jim máme co vracet,“ řekl. „Každopádně si myslím, že Liverpool bude asi největším konkurentem v boji o první místo základní skupiny Ligy mistrů,“ dodal.

Největší obavy má však Jose Mourinho, který zná kvality všech soupeřů. „Tato skupina nebude jen Chelsea a Liverpool, ale o postup se také popere Betis a Anderlecht. Jsou to velmi dobré týmy, umí hrát dopředu i dozadu. Bude nepříjemné s nimi uhrát dobrý výsledek,“ uvedl.

„Já jsem s losem v celku spokojený. Na Liverpool podle mého určitě máme, s Betisem se budeme také rvát a Anderlecht bude štípat. Jenže my jsme Chelsea a jestli celou soutěž chceme vyhrát, nesmíme se bát nikoho,“ řekl útočník Didier Drogba. „Věřím v postup i v celkové prvenství,“ dodal.

Bohužel máme smůlu v tom, že Slavia Praha nepostoupila přes Anderlecht, jinak bychom na Strahově mohli na vlastní oči shlédnout Franka, Johna a ostatní „modré“ borce.

Další anglický tým FC Arsenal dostal do skupiny pražskou Spartu, Ajax Amsterdam a švýcarský FC Thun. Určitě Gunners mají lehčí skupiny než my, to samé platí o dalším anglickém celku Manchesteru United, který do skupiny dostal: FC Villarreal, Olympique Lille a Benficu Lisabon.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.