Mourinho: Nemám takové štěstí

Manažer Chelsea José Mourinho prohlásil, že nemůže z rezervy vytáhnout kvalitního defenzivního hráče a vzhledem k jeho problémům v obraně cítí, že nemá takové štěstí jako ostatní trenéři.

Při středečním zápasu s Wycombe musel José ve středu obrany hodně improvizovat, poněvadž kvůli zranění byli mimo Terry a Boulahrouz, suspendován byl Carvalho. A protože klubové vedení Mourinhovi zamítlo veškeré zimní přestupy, Portugalec si začal stěžovat, že za své hráče nemá v rezervě či dorostu plnohodnotnou náhradu.

„Nemám takové štěstí jako jiní manažeři, nemám v rezervě kvalitní hráče, kteří by byli připraveni,“ řekl. „Podívejte se na ostatní týmy – Glenn Roeder má Huntingtona a Davida Edgara. Jiné týmy mají řešení, my ne. Naši hráči jsou buď příliš mladí, nebo ne dost dobří. Nemám vlastně B-tým, ze kterého bych si mohl vybírat hráče.“

Trochu zvláštní způsob, jak mladíky povzbudit. Nicméně, Mourinho stále věří, že jeho svěřenci dokáží dohnat vedoucí Manchester United a znovu obhájit titul. „Situace je složitá, ale přežíváme. Vypadá to, že to nikdy neskončí. Máme problémy, ale tohle je o přežívání a čekání na kompletní mužstvo, a my přežíváme dobře,“ zakončil portugalský kouč, o kterém se v poslední době často spekuluje, že by po konci sezony měl Londýn opustit.

Tyto spekulace však nepochopil manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson. „Pokud by se tyto informace ukázaly jako pravdivé, byl bych zklamaný. Velmi se mi líbí naše pozápasové střetnutí. Je to skvělá osobnost a rád s ním soutěžím,“ řekl.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.