José Mourinho: Slabá sezóna? Heh

Manažer Chelsea José Mourinho se vysmál sugescím některých novin, že tato sezóna je nejhorší v jeho dosavadní trenérské kariéře. Před sobotním zápasem s Macclesfieldem některé noviny rázně zahřály atmosféru a sugerovaly, že by Modří mohli vypadnout z FA cupu s jednou nejslabších družin v League Two.

„Dávno jsem neměl takový důvod k smíchu, jak po čtení posledních novin,“ řekl po zápase s Macclesfieldem Mourinho. V Portugalsku je totiž tato sezóna brána jako jeho černý moment.

„Zda lidé opravdu docházejí do takového úsudku po tom, jak jsem třikrát za sebou remizoval s Chelsea v Premiership, zaujímám druhé místo v tabulce Premiership, jsme mezi nejlepšími 16 týmy v Evropě a jako přídavek hrajeme v semifinále Carling Cupu? Vypadá to, že přeci jen ještě není tak zle.“

Jak je vidět humor Mourinha neopouští, ale když se zeptá na hodnocení hry ukrajinského útočníka Andreje Ševčenka náhle zvážní. „Jestli kolektiv dává více gólů a útočník se neukazuje na listině střelců, tak může být skutečně frustrovaný. Dodám ale, že v tomto zápase byl Andrej opravdu vidět a těžce pracoval na našem úspěchu,“ dodal kouč.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.