Sunday Mirror: Mourinho po sezoně skončí

Neklidný nedělní den pokračuje další ostrou zprávou. Zdroj britského Sunday Mirror uvedl, že manažer José Mourinho po sezoně skončí na Stamford Bridge. Jeho nástupcem by měl být Abramovičův přítel Guus Hiddink.

Tuto informaci jsme na portále Chelseafc.cz přinesli už 5. září.

Nyní se Sunday Mirror snažil kontaktovat své zdroje přímo z Chelsea. Jeden z nich prohlásil, že očekává Mourinhův konec. Spekulace navíc nabírají na síle díky neúspěšným výsledkům portugalského stratéga a jeho nevyjasněným vztahům s Abramovičem.

„Náš vztah je čistě korektní,“ řekl nedávno ruský majitel novinářům. Zcela evidentní ale je, že spolu vůbec nevycházejí. Zda nadejde konec Josého Mourinha v Chelsea, napoví především jarní část sezony.

Bude to Hiddink, nikdo jiný

Roman Abramovič kdysi velmi tvrdě prosadil na post trenéra ruské reprezentace Guuse Hiddinka. Nyní jsou z nich velcí přátelé, kteří se často navštěvují.

Hiddink mimo jiné pochválil ropného magnáta, že se tolik angažuje do ruského sportu. „Vytvořil v Rusku masivní fotbalovou akademii,“ řekl.

Hiddink navíc pro nizozemský magazín Elf prozradil, že je ochotný přenechat post trenéra ruské reprezentace svému asistentovi Alexandru Borodjukovi. „Nastal čas říct, že Rusko teď povede Borodjuk. Mám sílu odejít a pustit se do něčeho nového. S Abramovičem jsme mluvili o mnoha věcech a rozumíme si velmi dobře,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.