Co nevidět máme velkou posilu – Terryho

Kapitán John Terry by se mohl vrátit podle posledních informací už v příštím ligovém utkání proti Wiganu. Obratem však postihlo zranění Khalida Boulahrouze. Podle Daily Mirror by na Stamford Bridge proto mohl zavítat Jorge Andrade.

Velmi příjemná zpráva postihla fanoušky Chelsea v jednom z nejkritičtějších okamžiků od roku 2004. Do sestavy by se za pár dní měl vrátit stoper John Terry a vyztužit tak defenzívu, která skvělou formou v posledních týdnech zrovna neoplývala.

Jenže ve včerejším smolném utkání s Aston Villou (0–0) si pro změnu poranil koleno Khalid Boulahrouz a počet středních obránců tedy zůstává stejný – 2. S tím se José Mourinho nechce spokojit, a proto se poohlíží jinde.

Podle dnešního vydání Daily Mirror by na hostování do konce sezony mohl zamířit Jorge Andrade, jenž v současné době obléká dres španělské La Coruni.

Andradeho vedl v Portu José Mourinho. Oba se dobře znají, proto před několika měsíci tento obránce prohlásil, že by si přestup do Chelsea hodně přál.

Osmadvacetiletý rodák z Lisabonu, který si s reprezentací zahrál finále EURO 2004, utrpěl v květnu minulého roku vážné zranění kolena. A na hřiště se dostal až v polovině listopadu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.