Mourinho odmítl nákupní horečku

Manažer Chelsea José Mourinho naznačil, že přivede v lednovém přestupním termínu nějaké nové hráče, ale jen pokud jejich cena bude odpovídající. Žádné velké utrácení se tedy nechystá.

Zranění dvou klíčových hráčů Petra Čecha a Johna Terryho velmi zasáhlo defenzívu. Chelsea dostává hodně branek, což nebývalo zvykem. Navíc poslední zápas s Fulhamem skončil nerozhodně 2–2 a Manchester United zvýšil svůj náskok na šest bodů.

To vyvolalo paniku. Kontroverzní Mourinho dokonce na tiskové konferenci veřejně kritizoval Ballacka a Geremiho. Ještě před utkáním se pustil do Ševčenka…

Mohlo by se zdát, že Mourinho celou sestavu překope a dokoupí vhodné hráče. Portugalský manažer sice nakupování nepopřel, nicméně velké utrácení se prý nechystá. „Jestliže se klub zeptá na můj názor, řeknu ‚ano‘ koupíme nové hráče. Jenže když uvidím, že nějaký klub chce neuvěřitelné peníze, řeknu ‚ne‘,“ prohlásil Mourinho.

„Normální hráč je normální hráč. Nemůžete platit celým jměním. Raději budeme hrát s hráči, které máme. Je to obtížné, ale doufám, že se John Terry a Petr Čech vrátí brzy. Nepotřebuji příští měsíc miliony. Potřebuji, aby se vrátil nejlepší gólman a stoper na této planetě," dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.