Chelsea 2 - 2 Fulham

Náš soused má poslední dobou štěstí na góly na poslední chvíli. Nemám slov, co bych dodala. Chelsea ztratila „pár“ klíčových mužů a tým už se sype. Pomalu se blíží čas, kdy budeme muset dát pápá ManUtd.

Jak se rozjíždí forma Cristiana Ronalda, tím horší zprávy slyšíme o Joeovi Coleovi. Touto zprávu, kterou uvidíte na našich stránkách za chvíli, bych korunovala dnešní otřesný den.

Vlastně škoda pro Cottagers, Blues vypadali po první půli tak znaveně, že Fulham mohl v pohodě vyhrát. Jen přisypte sůl do ran, pane Mourinho, když zase budete prohlašovat, že Chelsea je dokonale fyzicky připravená!

Vyprášit už nás mohl v druhé minutě mladý pan kohout Wayne Routledge!

Díky bohu střela z vápna se nevešla do brány. Spurs poslali toho mladého Angličana do Fulhamu, aby se vyhrál. Taky nám dneska pěkně zatápěl, budoucnost Anglie je v dobrých rukou ( a Tottenhamu „bohužel“ tudíž taky).

Ale můžeme oslavovat jednu věc! Byl nám vstřelen patnácti tisící gól v historii PL! Moritz Volz po vybojovaném autu nalevo a rychlém úniku svých spoluhráčů do nitra naší obrany skoro z penaltového bodu pravačkou vstřelil gól. Po teči Hilária míč nakonec skončil za jeho zády. Takže šestnáctá minuta a Stamford Bridge hysterčí…

A ve třicáté páté minutě můžeme symbolicky pohladit hlavičku Liama Roseniora. Sám totiž srazil do brány ránu Lamparda. To ale mělo přece náš tým vzpružit k vítězství, ne? Bohužel se tak nestalo a naši správně anglicky houževnatí sousedé předvedli, že se jen tak nevzdají…

Vlastně můžeme děkovat jen Hiláriovi, že jsme zas neupadli do nelibého pronásledování vedení svého soupeře. Jeho zákrok na McBrideovu hlavičku byl opravdu výstavní.

Náš trenér na předvedenou hru reagoval tak, že v 56. minutě vystřídal Geremiho Ševčenkem. Pan třiceti milionový nic moc nepředvedl, a možná by pan trenér udělal lépe, kdyby ho nechal na lavičce.

Ale jak už Chelsea mnohokrát předvedla, i když hraje příšerně, něco z toho vždycky vymáčkne. A tak se stalo… 62. minuta a kdo jiný než Didi. Lampard našel konečně trochu volný prostor v šestnáctce hostí a přihrál tak trochu nikomu. A Drogbova silná hlava dorazila míč za Niemiho.

Pan Coleman reagoval tím, že poslal na trávník Boa Morteho, tudíž útočníka. Zbývalo deset minut hry a Henrique nakonec naštěstí vytlačil Routledgeovu ránu mimo. Fanoušci Blues si oddychli… Ale, co si budeme vykládat, ne na dlouho…

Když jsme minulou sezónu hráli na Craven Cottage (otřesný výkon, snad nejhorší minulý ročník) závěr nám pěkně vygradoval díky Williamu Gallasovi. Poslední zápas letošního roku nám pěkně vygradoval Bocanegra…

Když jsem koukala na zápas minulého kola, náš dnešní soupeř skóroval snad až v nastavení. Na infarkt, my jsme gól dostali „aspoň“ šest minut před koncem.

Hilário zkrotil McBrideovu střelu, ale míč se neš?astnou náhodou dostal k Bocanegrovi, který nás chladnokrevně připravil o tříbodovou radost (i když by zas nebyla taková). No co dodat, na tohle už jsme opravdu nedokázali odpovědět. Tak zítra zapijte žal, protože za chvíli budeme možná zapíjet další…

CHELSEA – FULHAM 2:2 (1:1)
Branky: 35. Lampard, 62. Drogba – 17. Volz, 84. Bocanegra.
ŽK: 45. Ferreira – 85. Queudrue.
Diváků: 41926.
Rozhodčí: Howard Webb.

Sestava Chelsea: Hilário – Geremi (57. Ševčenko), Ferreira, Carvalho, A.Cole – Essien, Ballack, Makelele (86. SWP), Lampard – Kalou (81. Bridge), Drogba.

Náhradníci: Hedman – Bridge, SWP, Nuno Morais, Ševčenko.

Sestava Fulhamu: Niemi – Rosenior, Christanval, Bocanegra, Queudrue – Routledge, Volz, Brown – Radzinski, McBride, John (69. Boa Morte).

Náhradníci: Batista – Runstrom, Boa Morte, Zakuani, Omozusi.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.