Bruce: Proč bych měl Upsona prodávat?

Manažer Birminghamu nenápadně naznačil Chelsea, že svou oporu defenzivních řad nehodlá prodávat. To přestože Matthew Upsonovi běží posledních 18 měsíců smlouvy.

Chelsea hledá náhradu za zraněného Johna Terryho, který se dokonce musel podrobit operace poraněných zad. Jednou z možností byl i Matthew Upsona, stoper Birmingham, ale jeho nadřízený Steve Bruce sdělil novinářům, že střední obránce není na prodej.

„Letošní sezona je velmi zvláštní,“ odtušil Bruce. „Poprvé jsem slyšel, že by Chelsea byla perfektně čestná. Podle novinářů jej chtějí všechny kluby, ale žádný z managerů mně nezatelefonoval.Ve fotbale se to tak stává často.“

„Ale vše co bych měl případným zájemcům i samotnému Mattovi je, že nemám důvod ho prodávat. Samozřejmě jeho kontrakt je jen na posledních 18 měsíců a hodně lidí na to spoléhá, ale stále máme ještě několik měsíců do letního přestupního termínu.“

„Jednoduše chci, aby Upson zůstal v mém týmu,“ zakončil rázně Steve Bruce. O anglického obránce mají zájem i Aston Villa a Newcastle.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.