Preview: Chelsea vs. Reading

Poté, co José prohlásil, že Santa musí fandit Chelsea, nás čeká utkání s Readingem, které bude Petr Čech pozorovat z vyhřátého pelíšku v Plzni. Preview aneb vyhlašte poplach, Terry může chybět tři týdny! 

Když tak pročítám informace o zítřejším zápase, nejsem z toho vůbec moudrá. Podle některých informovaných fanouškovských webů je out stále Čech s Cudicinim. Což není tak překvapivé, stejně jako neúčast Joea Colea.

Ovšem podle některých bude dále chybět i John Terry. Tak co, když jsme přežili už tolik utkání, jedno navíc nás nezabije (to spíš zabije ostatní obránce Mourinho). Ale zprávy, že Johny bude chybět přes tři týdny, nedělají dobře nikomu.

Avšak některé stránky uvádějí citace našeho trenéra, který už normálně používá tyto inkriminované hráče. Tak nevím, holt se musíme nechat překvapit. Pojďme si radši představit našeho protivníka…

Reading… Asi všem (i lidem, kteří nehltají fotbal jako my) se vybaví těch ošklivých deset sekund, kdy jeden nejmenovanný hráče vrazil koleno do hlavy jinému nejmennovanému hráči. Protože toto téma není mé oblíbené a při opakovaných záběrech této scény jsem si vždy zakrývala oči, nic víc o tom ze mě dneska nedostanete.

Já chci pouze ukázat na historický fakt, že náš soupeř, kterého by si mnozí z Vás nebýt té události jistě oblíbili, je na devátém místě, což je na nováčka velice dobrý výkon. V Anglii se jim přezdívá „nový Wigan“.

Naposledy jsme s Readingem na Stamford Bridge hráli v roce 1987 ve středu 7. října za manažera Hollinse. Druhý zápas druhého kola ligového poháru a my zvítězili 3:2.

Čert ví, jak Mourinho zamíchá sestavou. My můžeme doufat, že ve Wiganu prolomil svou smůlu Arjen Robben a teď mu tam ty góly budou padat jeden za druhým. Můžeme jen dohadovat, kdo nastoupí na pravé straně obrany a kdo v útoku, jestli Sheva nebo Kalou.

Pro protivníky je šílené, že neví, co čekat. Pro fanoušky je to velice znervózňující, viďte. Tak se necháme překvapit. Však zítra ve dvě hodiny odpoledne našeho času se to dovíme.

Stadion: Stamford Bridge
Výkop: 14:00 SEČ
Sestavy

Chelsea: Hilario, Hedman, Cudicini, Geremi, Carvalho, Terry, Boulahrouz, Ferreira, A Cole, Bridge, Lampard, Essien, Makelele, Ballack, Drogba, Shevchenko, Robben, Wright-Phillips, Diarra, Mikel, Kalou.

Reading: Hahnemann, Murty, Sonko, Ingimarsson, Shorey, Little, Seol, Oster, Sidwell, Harper, Hunt, Doyle, Lita, Long, Gunnarsson, Bikey, de la Cruz, Sodje, Federici.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.