Hodnocení hráčů: Chelsea 0:2 Brentford

Chelsea ve středu večer prohrála doma s Brentfordem 0:2. Zde je hodnocení výkonů hráčů ze zápasu.

Kepa Arrizabalaga – 5/10
S úvodním gólem toho Španěl moc udělat nemohl, Zankova hlavička úplně mimo branku, než zasáhla Azpilicuetu a Kepa zůstal stát jako přiražený, když se bolestivě snesla do branky. Při druhém gólu byl opět bezmocný, tentokrát šlo o odraz od Silvy, který zdvojnásobil vedení.

Cesar Azpilicueta – 4,5/10 (45)
Katastrofální den pro kapitána, v prvním poločase se od něj odrazil míč po rohovém kopu hostů, i když to bylo nešťastné vlastní gól je vlastní gól. O poločase byl pak střídán, hůř už to pro obránce dopadnout nemohlo.

Wesley Fofana – 5,5/10
Střední obránce se rychle stal jedním z nejspolehli­vějších hráčů Blues. S druhým gólem Brentfordu si však měl poradit mnohem lépe, Mbuemo se kolem něj dostal až příliš snadno a zdvojnásobil náskok.

Thiago Silva – 5,5/10
Dostáváme se do bodu, kdy začínáme Brazilce litovat. Jeho frustrace byla jasně vidět, když v prvním poločase zkoušel štěstí z dálky. Za normálních okolností je schopen dávat přihrávky doleva, doprava i doprostřed, ale vepředu toho měl tak málo, na co by mohl mířit.

Trevoh Chalobah – 5,5/10
Obránce toho udělal jen velmi málo špatně, ale na druhém konci hřiště to Blues bohužel prostě nefunguje. Ani za jeden z inkasovaných gólů mu nelze přičítat velkou vinu.

Ben Chilwell – 5,5/10
Wingback se v úvodních 45 minutách často ocital nejdále na hřišti. Určitě musí zapracovat na svých schopnostech zahrávat rohové kopy, příliš mnoho jich trefuje prvního muže.

Enzo Fernandez – 5/10 (79)
Práce Argentince bude vždy těžší, když má tak málo prostoru pro hru dopředu. Chelsea byla plochá a v útoku nenabídla téměř nic, což bylo nejvíce patrné v prvním poločase.

Mateo Kovačič – 4,5/10
V tomto týmu byl často konzistentním hráčem, ale v této sezoně se začal trápit. Chorvat je schopen daleko lepších výkonů, než jaké předvádí. Obvykle je spolehlivý, ale v průběhu tohoto klání byl místy neohrabaný.

N'Golo Kante – 5/10
Po návratu zpět do sestavy Chelsea po dlouhé době, kdy byl zraněný, to vítěz mistrovství světa neměl jednoduché. Doufal, že po svém návratu Blues povzbudí, ale vše nešlo podle plánu. Stále má tolik kvality, ale věci prostě neklapou.

Conor Gallagher – 5/10 (45)
Velkou pochvalu si záložník zaslouží za vysoké pracovní tempo. Přestože hraje mimo pozici a v týmu, který v této sezóně silně zaostává, vždy ze sebe vydává maximum. To je samozřejmě pozitivní, ale stále má na čem pracovat.

Raheem Sterling – 5/10 (79)
Anglický reprezentant měl proti silné trojici zadáků Brentfordu nesmírně náročnou práci, hrál v nevhodné roli a měl problémy zapojit se do hry. Přirozený křídelník musel často chodit hlouběji, což Blues nechávalo málo možností na koho mířit do 16tky. Vypadal ostře a měl několik dobrých momentů směrem dopředu, přestože nehrál na pozici, na které se mu daří.

Mykhailo Mudryk – 6/10 (45)
Nesmírně zářivá jiskra, určitě by si zasloužil více minut, protože má velký talent a potřebuje herní čas, aby se mohl dále rozvíjet.

Pierre-Emerick Aubameyang – 6/10 (45)
Chelsea zoufale potřebuje útočníka, a i když se po příchodu gabonského útočníka zlepšila, bohužel zjevně není dlouhodobým řešením. Jeden z nejlepších hráčů Chelsea, když byl střídán.

Noni Madueke – N/A (79)

Joao Felix – N/A (79)

243 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 243 komentářů