Mourinho: Nezasloužili jsme si vyhrát

Chelsea dokázala zvítězit brankou Robbena, přesto je José Mourinho po utkání s Wiganem smutný. Hlavní vinu na tom mají hráči, kteří málem dokázali ztratit utkání, v kterém vedli již 2:0.

„Na mé hráče nemůžu být pyšný, utkání jsme si vyhrát jednoduše nezasloužili. Jsem z toho smutný,“ odsekl Mourinho. „A to přestože se utkání vyvíjelo podle předpokladů. V úvodu jsme se dostali do jednoznačného vedení a hru jsme měli pod kontrolou.“

„Pak jsme však začali ztrácet koncentraci, kazit přihrávky a to se nám nevyplatilo, Wigan dokázal vyrovnat. Vycítili, že nám citelně chybí Terry a skvěle na to dokázali zareagovat. Moji hráči se však po vyrovnávacím gólu dokázali vzchopit a jen díky tomu jsme vyhráli, ale zasloužené to rozhodně nebylo.“

„Nemáme rádi jednoduché zápasy. Mít po dvaceti minutách dvoubrankový náskok a tak jednoduše ho ztratit. V takových zápasech se musí hrát celých 90 minut, z naší strany bylo dobrých jen úvodních 30,“ posteskl si Portugalec.

„Jediným pořádným obráncem byl Carvalho. Neudělal skoro žádnou chybu a navíc hasil za své spoluhráče. Po utkání jsem mu řekl, že byl nejlepším obráncem a bez něj bychom nemohli vyhrát,“ vysekl poklonu José.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.