Lampard se bude soudit...

…aneb trocha bulváru neuškodí. Anglický bulvár se v posledních dnech hodně zajímá o aférku Franka Lamparda. Ten byl nařčen z cizoložství. Měl se ho dopustit ve Španělsku, den před utkáním s Barcelonou (2:2).

Jak jistě vzpomínáte, Lampard byl na hřišti k nezastavení a dokonce si připsal na účet nádhernou branku. Bulvár si ale do Lamparda rýpl, že skvělé výkony nepodával jen na trávníku.

Se vším přišla čtyřiatřicetiletá španělská šoférka Montse Lucas. Frankie se s ní údajně seznámil už v říjnu, kdy v Barceloně natáčel reklamu. Nyní si podle ní oba dva náramně užili. „Nejprve mi ukazoval fotky své rodiny, a pak jsme rychle skočili do postele,“ popsala celou věc bulvárním deníkům.

„Nalil šampaňské, popadl mě za ruce a začal mě líbat. Pak se mě zeptal, jestli s ním chci souložit. Byla jsem celá bez sebe, trvalo to hrozně dlouho, protože byl trošku opilý,“ šokovala Anglii.

Lampard se pochopitelně k ničemu nechce vyjadřovat a celou záležitost předal svým právníkům, kteří se budou s Lucas soudit.

Můj názor? Podle mě si Lucas celou aférku vymyslela, aby se mohla zviditelnit. Přeci jen už jí táhne na 35 let a co lepšího je, než pošpinit slavného fotbalistu? Lampard má snoubenku, dítě a druhé přijde na svět za pár měsíců. Nikdo z nich se ale nemusí bát rozchodu. Jde o naprostou lež, protože jeho snoubenka je o dost půvabnější než trapná Montse Lucas…

No, posuďte sami. Koho byste si raději vybrali?
Španělku?
Nebo raději snoubenku?

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.