Ach, mít tak za manžela fotbalistu

Jsou slavné a nemají talent. Jsou bohaté a nepracují. A vždy mají krásně vyprané oblečení i bez každodenní bitvy s pračkou…Dámy, přiznejte si, která z nás by nechtěla taky???
 

Tímto článkem bych ráda započala krátký seriál pro dívky/slečny všeho věku.  Pánové, Vám to možné přijde zbytečné až trapné, ale ženská stvoření prožívají fotbal naprosto jinak.  Takže jestli Vám tento úvodník připadal divný a zbytečný, dále už nečtěte. A VY DÁMY (těch pár, co tu je) POKRAČUJTE DÁLE…

Dá se říci, že taková přítelkyně fotbalisty s umělými nehty, s umělými řasami a umělýma prsama, je vlastně totálním mrháním životního místa.

Jedna z mých emancipovaných kamarádek mi jednou řekla: „Je to hrozný, být slavná kvůli tomu, že s někým chodíš! No řekni, vždy? to popírá jakoukoli logiku!“ Po dloubání loktem se ze mě ozvalo pouze: „Ehm…no…víš“ a pak zdvořilostní úsměv.

Vlastně, abych řekla pravdu. JE TO SUPR! Jediné, co by mě ráno trápilo, by byla otevírací doba Gucciho!

Holčičí sen

Neznám žádnou dámu, která by si v dětství nehrála s panenkami. Já osobně jsem měla oblíbenou černovlasou a modrookou (slečna Kocurová jako by ji z toho modrého oka vypadla). A k té barbíně naprosto neodmyslitelně patří Ken (vlastně takový prototyp fotbalisty). A my všechny jsme chtěly vypadat jako ty barbíny a celý den si jen převlékat svršky. 

A tyto dívky žijí ten dívčí sen. Ráno vstanou, umyjí si vlasy, oholí nohy, aby přítel náhodou nenašel něco, co najít nemá, a pak jdou nakupovat. S kreditní kartou svého přítele si koupí nové  botičky. Co na tom, že ty samé už má! Ale tyhle jsou tmavomodré a tamty jsou tyrkysové! Pak si každá musí zajít na manikúru a pak na oběd, který někdo jiný připraví a někdo jiný zaplatí.

A co pak?? Možná krátká siesta, aby se postavička moc neunavila a neudělaly se vrásky na obličeji. No a poté je program jasný – další nakupování a návštěva kadeřníka, protože nezáleží na tom, že si vlasy umyla sama, odborná spolupráce je prostě odborná spolupráce!

Tak a teď to srovnejte s dnem „normální“ manželky (/tedy Vaším, nebo Vaším budoucím). Za úsvitu vzbudit děti a odvézt je do školky či školy. Poklidit doma a pak práce, kde celou dobu sníte, že jste někde jinde. Pak vyzvednout děti ze školy a doma uvařit večeři. Večer se dá trávit pouze pozorováním manžela, jak kouká na fotbal, posloucháním řevu potomků a přemyšlením, kde se sakra stala ta chyba.

Takže milé dámy, přiznejme si. Vždycky si vyprávíme příhody jak je tamta a tamta přítelkyně blbá, ale ve skrytu duše jim závidíme. Proč nesnášíme Cheryl Tweedy? Protože má to, co my mít nebudeme.

Přítelkyně nebo manželky fotbalistů jsou barbíny v praxi. Žijí ideální život, kdy vlastně parazitují na muži, kterému v noci udělají dobře. A jako odměnu za dobrý sex dostávají ty platinové kreditní karty.

Mít všechno, tím míním kariéru, rodinu a zajímavý život, dává jednomu zabrat. Tak proč si to neužít a pak nechat někoho jiného zaplatit učet? Jsou slavné a nemají talent. Jsou bohaté a nepracují. A vždy mají krásně vyprané oblečení i bez každodenní bitvy s pračkou…

Ano, já jim závidím. Naprosto nepokrytě.

Když se ve velkém fotbale mluví o taktice, tak nálety přítelkyň na obchody žádnou taktiku nemají. Prostě střemhlav vpřed. Můžu se přihlásit jako střídající?

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.