Mourinho: Rozhodl náš charakter

The Blues otočili utkání s Evertonem, Manchester United prohrál v Upton Parku a náskok se tak snížil na dva body. Přesto to mohlo být jinak a jen díky vnitřní síle hráčů Chelsea mohl na konci utkání dovádět Mourinho jako malé dítě.

„Důležité utkání. Když na světelné tabuli svítilo 1:0 a 2:1, byly to těžké chvíle, ale zvládli jsme to,“ má radost Mourinho. „Hráči prokázali charakter a do poslední chvíle věřili v lepší výsledek.“

„Střelili jsme dva neuvěřitelné góly a na konci bránili všichni, co byli v danou chvíli na hřišti. Například Drogba se po vedoucí brance stáhl na post středního obránce,“ chválí své hráče Portugalec.

Andrej Ševčenko začal dnešní utkání na lavičce a stejně jako proti Newcastlu se na hřiště dostal až ve druhém poločase. „Dával jsem mu celou mou podporu, ale teď si zaslouží šanci i jiní. Je jen na něm, jak se s tím vypořádá. Proti Newcastlu v Carling Cupu dostane příležitost od začátku a snad předvede to nejlepší, co v něm vězí,“ burcuje Mourinho svou nejdražší posilu.

José si již během zápasu vylil zlost na Andym Johnsonovi, zvláště když rozhněvaný Mourinho poskakoval kolem postraní čáry jako čertík z krabičky. „Není férový. Kdyby za filmování v prvním poločase uviděl žlutou kartu, v dalším průběhu by na to ani nepomyslel. Myslím, že by se měl cítit trapně. Je to výborný hráč, ale někdy to přežene,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.