Hráč mesiaca: September

V priebehu uplynulého mesiaca september sme si spoločne po každom zápase volili najlepšieho hráča stretnutia a teraz je načase, aby sme rozhodli o tom, ktorý spomedzi týchto hráčov podával počas celého mesiaca najlepšie výkony. Poďme si spoločne zvoliť hráča mesiaca september!

Mesiac september sa z pohľadu Chelsea začal na víťaznej vlne, avšak jeho koniec nám príliš úsmevov na tvári nepriniesol.

11.9.2021 sme odohrali ligový zápas proti Aston Ville (3:0), v ktorom rozhodli o našej výhre dva góly Lukakua a jeden presný zásah Kovačiča. Po tomto stretnutí ste svojimi hlasmi rozhodli o tom, že ku našej výhre najviac prispel svojimi úspešnými zákrokmi Edouard Mendy.

O tri dni neskôr, 14.9.2021 sme odohrali zápas prvého kola skupinovej fázy Ligy majstrov proti Zenitu Petrohrad (1:0). Vo veľmi náročnom stretnutí rozhodol o našej výhre gól Romelua Lukakua zo 69. minúty a Belgičan bol pochopiteľne zvolený za najlepšieho hráča tohto stretnutia.

Náročný zápasový program priniesol ďalší ligový zápas 19.9.2021 proti Tottenhamu (0:3). Po nie príliš presvedčivom prvom polčase sme v druhej polovici predviedli parádny výkon a góly Thiaga Silvu, Kantého a Rudigera zabezpečili zisk ďalších troch bodov. Hráčom zápasu bol zvolený Thiago Silva, ktorý v tomto dueli otváral skóre.

23.9.2021 bol na programe zápas Carabao Cupu proti Aston Ville (2:1 pp), v ktorom sme v riadnom hracom čase dokázali iba zremizovať 1:1. Pravidlá tohto pohára hovoria o tom, že predĺženie sa nehrá, ale po 90 minútach hry nasledovali pokutové kopy. V tých sa znovu blysol Kepa Arrizabalaga, ktorý nám vychytal postup a zároveň bol pochopiteľne zvolený za najlepšieho hráča stretnutia.

Po priaznivých výsledkoch prišla 25.9.2021 naša prvá prehra v sezóne proti Manchestru City (0:1). Jediný gól Gabriela Jesusa rozhodol o našej strate všetkých troch bodov. V takýchto zápasoch sa len veľmi ťažko vyzdvihuje výkon jedného z hráčov, no napriek tomu sa nám to podarilo a MOTM bol zvolený Edouard Mendy.

Posledný zápas v mesiaci september sme odohrali 29.9.2021. V rámci druhého kola skupinovej fázy Ligy majstrov sme zavítali do Turína, kde sme zaznamenali druhú po sebe idúcu prehru 0:1. O najlepšom hráčovi zápasu sa opäť rozhodovalo len veľmi ťažko, no v tesnom súboji s Alonsom bol úspešnejší striedajúci Ruben Loftus-Cheek.

Mesiac september môžeme v konečnom dôsledku hodnotiť ako vcelku úspešný. Teraz je na vás, aby ste rozhodli o tom, ktorý spomedzi týchto hráčov najviac prispel ku našim víťazstvám a dobrým výkonom. Tak poďme nato!

Hráč mesiaca: September?

Pro možnost hlasovat musíte být přihlášen.