PRE-SEASON: Startuje předsezónní příprava

Dnešním dnem se poprvé sešli hráči a realizační tým v tréninkovém centru v Cobhamu, aby zahájili předsezónní přípravu před novou sezónou 2021/22. Do přípravy se zatím ještě nezapojí hráči, kteří byli nebo stále ještě jsou součástí svých reprezentačních mužstev na probíhajícím EURU.

Thomas Tuchel dnes v Cobhamu přivítá své svěřence, kteří se vrací po náročné sezóně ze svých dovolených. Před novou sezónou bude nastaven jediný cíl, a sice útok na titul v Premier League. V minulé sezóně si tým sám vyzkoušel, že se může měřit s těmi nejlepšími mužstvy. Jak je však již mnoho let dokazováno, ligové tituly vyhrává především ten, kdo zvládá porážet slabší týmy, a to bude největším úkolem pro Chelsea v nové kapitole.

Přestože už je v plném proudu přestupové období, co se týče Chelsea, žádné velké přesuny se zatím neudály, a to ani směrem z klubu. Asi nejzásadnější zprávou je již oficiální hostování Billyho Gilmoura u nováčka, Norwich City, kde dostane konečně opravdovou šanci ukázat, co v něm skutečně vězí. Kromě něj již oficiálně po dlouhých letech opustil Chelsea také Victor Moses, který se natrvalo upsal Spartaku Moskva.

V Cobhamu by se tak dnes měli hlásit mimo jiné navrátilci z hostování jako Timoue Bakayoko, Danny Drinkwater, Davide Zappacosta, Ethan Ampadu, Baba Rahman, Malang Sarr, Lewis Baker, Ruben Loftus-Cheek, Ross Barkley, Charly Musonda a další.

V rámci přípravy letos Chelsea odehraje unikátní Mind Series, která bude představovat utkání mezi londýnskými rivaly. Oznámeny byly utkání proti Arsenalu a také proti Tottenhamu. Kromě toho by také měl tým Thomase Tuchela absolvovat tréninkový kemp v Irsku, kde odehraje taktéž přípravné utkání proti místním celkům. Zatím však nebylo oficiálně oznámeno žádné utkání.

Nová sezóna bude zahájena už 11. srpna utkáním proti Villarealu v souboji o Super Cup. 1. kolo Premier League bude odehráno již 14. srpna, Chelsea svou pouť zahájí proti Crystalu Palace.

1367 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1367 komentářů