Robben: Titul vyhrajeme

Arjen Robben si je jistý, že Chelsea může získat ligový titul potřetí za sebou. A to i přesto, že vedoucí Manchester United má na mistry z Londýna už pětibodový náskok.

Mohlo to být bodů klidně sedm, kdyby v poslední dvacetiminutovce středečního zápasu s Newcastlem nevstřelil rozhodující gól Didier Drogba. Chelsea se nyní nachází v nezvyklé pozici – předchozí dvě sezony byla zvyklá svým soupeřům utíkat, teď musí jednoho dohánět. Robben stále věří, že ligový primát zůstane opět na Stamford Bridge.

„V minulých letech to bylo jiné, poměrně brzy jsme si vypracovali náskok a drželi jsme ho. Teď jsme o něco pozadu, takže se musíme zvednout a začít Man Utd pronásledovat. Ale pět bodů pro nás není problém,“ říká nizozemské křídlo. „Do konce sezony je ještě dlouho a my jsme si jisti, že titul vyhrajeme.“

Arjen také souhlasí s tím, že na Newcastle bylo potřeba poslat Drogbu a Ševčenka až v průběhu utkání. „Někdy musíte udělat změny, abyste vyhráli. V prvním poločase to nebylo ono, možná kvůli nedělnímu utkání s Arsenalem. O přestávce jsme si řekli, že se musíme zlepšit a to se i stalo, vytvářeli jsme si více šancí a nakonec i skórovali. Manažer toho moc říkat nemusel, všichni jsme věděli, že jsme nehráli nejlépe. Nejdůležitější jsou ale tři body.“

„Nebylo to o nějakém posílání vzkazů Manchesteru. Musíme se soustředit sami na sebe a vyhrávat. Ještě nejsme ani v polovině sezony a United také čeká hodně těžkých zápasů. My jen musíme každý zápas vyhrát. To je vše, co můžeme dělat,“ dodal mladý Nizozemec.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.