Lehmann: S Drogbou nemám žádný problém

Brankář Gunners se během utkání dostával do častých střetů s hráči Chelsea. Až komicky působila situace, kdy se postrkovali s Drogbou. Přesto se Lehmann svěřil, že daleko zákeřněji na něj působí Frank Lampard.

„Mezi mnou a Drogbou se nic nestalo,“ pronesl pro Daily Star. „Mám ho rád a potřesení rukou zažehnalo veškeré spory. Můžete hru prožívat, jak chcete, ale jen do doby, kdy zachováte lidské vztahy.“

„Oproti jiných protihráčů mě neurazil. Taky se mi nestalo, abych někoho musel urážet a v tomto ohledu si na něj nemůžu stěžovat. Ale hlavně Lampard je specialista na takové věci,“ zakončil Jens Lehmann.

Lampard: Jens nemá respekt k protihráčům

Záložník Chelsea se samozřejmě brání a horký brambor přehodil znovu na druhou stranu barikády. Jako by těch pokut za urážky rozhodčího nedostali The Blues v minulé sezoně dost a nepoučí se a nepoučí.

„Ano, několik ostřejších slov mezi námi padlo, ale Lehmann v sobě nenašel ani kousek respektu. Další den jsem šel s Jamie Redknappem na večeři a opodál seděl právě Lehmann. A když odcházel, neměl ani trochu zdvořilosti, aby nám něco řekl, a? pěkného nebo hrubého. Možná je citlivější, než kdokoliv z nás,“ zakončil Frank Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.