TRANSFER Deadline Day - aktualizováno

Je tu poslední den přestupů v rámci letního přestupového okna Premier League. Vzhledem k bezprecedentním okolnostem letošního roku se toto okno protáhlo až do začátku října. Dnes však mají již kluby poslední možnost posílit svá mužstva, uvidíme proto, zda dojde ještě k nějakému šokujícímu přestupu do klubu i u Chelsea.

Toto přestupové okno je v mnoha ohledech zvláštní. Pro kluby Premier League končí přestupy dnes 5. 10. ve 24 hodin středoevropského času. Nebudou tím však zamezeny všechny možnosti posílení, protože v rámci Anglie bude okno otevřeno ještě do 16. října. Nebude se to však vztahovat na přestupy mezi kluby Premier League navzájem, ale bude ponechána možnost tradeovat hráče s kluby z nižších soutěží.

Chelsea stále má na listině svých hráčů několik jedinců, kteří rozhodně nebudou patřit do A-týmu letošní sezóny a měli by odejít minimálně na hostování. Zda se však stihne vyřešit jejich přesun před půlnocí je otázkou. Nové působiště vedení hledá především pro Timoué Bakayoka, Emersona, Antonia Rudigera, Baba Rahmana, Jakea Clarke-Saltera, Victora Mosese, Danny Drinkwatera, Charly Musondu a Malanga Sarra.

12:00

Podle Davida Ornsteina nebude Arsenal na poslední chvíli kupovat Jorginha. Podle Fabrizia Romana Arsenal nekontaktoval zatím ani Atletico ohledně přestupu Thomase Parteyho.

12:07

Antonia Rudigera se zajímá trojice klubů. O jeho služby mají zájem Tottenham, AC Milán a PSG. Chelsea preferuje neposílit konkurenta v Premier League. (Sky Sports)

13:30

Edinson Cavani a Alex Telles jsou v tréninkovém komplexu Manchesteru United, aby dokončili svůj přestup. (Sky Sports)

15:21

Malang Sarr by měl zamířit na hostování do portugalského Porta. (Di Marzio)

17:30

Poté, co sešlo z přestupu Chrise Smallinga do AS Řím, je nyní možné, že římský klub zkusí získat Antonia Rudigera. Mělo by jít o hostování. (Miguel Delaney)

19:30

OFICIÁLNĚ: Timoué Bakayoko odchází na hostování do konce sezóny do italské Neapole. (chelseafc.com)

0:12

OFICIÁLNĚ: Hostování v Premier League pro Rubena Loftus-Cheeka. Odchovanec Blues odchází pro tuto sezónu o pár ulic dál, hostovat bude ve Fulhamu. (chelseafc.com)

967 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 967 komentářů