Crystal Palace 2:3 Chelsea

Chelsea zvládla dôležitý zápas proti mestskému rivalovi, a odváža si domov 3 body. O výhru hostí sa postarali Giroud, Pulisic a Abraham. Za domácich krásnou strelou skoroval Zaha, skóre ešte upravil Benteke. Zápas tak skončil 2:3.

Zápasové menu
Premier League – 34. kolo
Crystal Palace vs. Chelsea
Selhurst Park (Londýn)
07.07.2020 19:00
TV: PREMIER Sport
Rozhodca: Coote D. (Eng)

Zostavy:

Chelsea (4–3–3):
Arrizabalaga, Azpilicueta, James, Christensen, Zouma, Gilmour, Mount, Barkley, Willian, Pulisic, Giroud.

Náhradníci: Caballero, Rudiger, Alonso, Jorginho, Abraham, Pedro, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Batshuayi.

Crystal Palace (4–3–3):
Guaita, Ward, van Aanholt, Dann, Cahill, McArthur, Kouyate, Milivojevic, Zaha, Ayew, Benteke.

Náhradníci: Hennessey, Meyer, Townsend, Sakho, McCarthy, Woods, Mitchell, Pierrick, Riedewald.

Štatistiky:

Góly: Zaha, Benteke-Giroud, Pulisic, Abraham