OFICIÁLNĚ: Giroud a Caballero prodloužili smlouvu

V tomto týdnu se hráči Chelsea konečně mohli spolu zase proběhnout po zelených pažitech v Cobhamu. Díky uvolnění restrikcí ze strany vlády mohli hráči po dlouhé době zase trénovat. Zatím sice jen v malých skupinách ale přece. Dva z nich toho využili ještě k dalším záležitostem, a tak můžeme s radostí oznámit, že dvojice zkušených hráčů bude našemu týmu pomáhat i v příští sezóně.

Olivier Giroud, který přestoupil do Chelsea na deadline day v lednu 2018 z konkuren­čního Arsenalu, se rozhodl stvrdit svou budoucnost s Chelsea o další rok. Chelsea využila opce na prodloužení jeho kontraktu a zajistila si tak služby spolehlivého a charismatického Francouze.

To, že je na něj opravdu spoleh se koneckonců přesvědčil i Frank Lampard, když Giroud dokázal v posledních zápasech při zranění Abrahama totálně zastínit Batshuayie a ukázal, že může být velmi dobrou dvojkou v útoku.

Giroud kromě gólu ve finále Evropské ligy proti svému bývalému klubu Arsenalu v roce 2019 (v této sezóně se stal nejlepším střelcem celé Evropské ligy s 11 góly) přidal během angažmá v Chelsea také vítězství v FA Cupu ve stejné sezóně.

Willy Caballero se naproti tomu k Blues připojil v roce 2017 z taktéž konkurenčního Manchesteru City. 38-letý brankář od počátku působí jako brankářská dvojka a vždy byl spolehlivě připraven zasáhnout do utkání, pokud bylo potřeba.

Stejně jako francouzský útočník podepsal Caballero jednoroční kontrakt.

1294 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1294 komentářů