Dnes vypukne bitva o Londýn!

Všichni hráči by pro utkání měli být po reprezentačních povinnostech v pořádku. I Shaun Wright-Phillips, který za Anglii nehrál kvůli poraněnému kolenu.

„Mám kompletní kádr," řekl Mourinho. „Jen John Terry přijel s malým problémem. Včera kvůli tomu nemohl trénovat a dnes měl samostatné cvičení, ale zítra by se už měl připojit k týmu."

Bude to pro Chelsea důležitý zápas o titul. Stejně jako loni, kdy v úvodním kole porazila Manchester United a získala náskok v boji o titul oproti svěřencům Fergusona.

„Z psychologického hlediska je to víc než hra," souhlasil Mourinho. „Vždy to samé. Real Madrid vs. Barcelona, Boca Juniors vs. River Plate. Po celém světě je to stejné. Ale jde o tři body. Nic víc. Pouze jedno utkání."

„Co se může stát?" ptá se Mourinho. „Chelsea bude mít o tři body víc než Arsenal nebo Arsenal bude mít víc bodů než Chelsea. Nebo na tom zůstanou stejně a Manchester může o dva body vést, když vyhrají."

Mourinho se sice nezajímá o minulost, ale před čtrnácti dny Chelsea Arsenal porazila 2:1. Dvě branky vsítil Drogba, za Arsenal snižoval Fabregas. V minulé sezoně se v obou ligových utkání rozešly týmy nerozhodně. Na Highbury utkání skončilo 2:2. A na Stamford Bridge 0:0.

Na minulé zápasy se neohlíží ani největší hvězda v dresu soupeře Thierry Henry. „Chelsea se nás bojí. Co v tom našem posledním vzájemném utkání Chelsea předvedla? Jenom defenzivu. Mimochodem – jako ve všech předchozích zápasech,“ tvrdí francouzský útočník. Ale na co zapomněl? Chelsea touto hrou Arsenal porazila…

Důležitost zápasu si uvědomuje také náš kapitán John Terry. „Arsenal bude zlobit, má skvělý kádr. My mu však nesmíme dát prostor, pak vyhrajeme,“ prohlásil.

Pravděpodobné sestavy –

CHELSEA: Čech - Ferreira, Gallas, Terry, Del Horno – Makelele, Lampard, Gudjohnsen(Crespo) – Duff, Robben – Drogba.

ARSENAL: Lehmann – Lauren, Toure, Senderos, Cole – Ljungberg, Fabregas, Gilberto, Pires – Henry, Reyes.

ZÁPAS PŘÍMÝM PŘENOSEM OD 17.05 VYSÍLÁ GALAXIE SPORT.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.