Reakce: Stále dokola

Frank Lampard už potřetí za sebou volil podobná slova, tentokrát se však konečně jednalo o úspěšný zápas, když nás výhra posunula do dalšího kola FA Cupu. Manažer však urguje hráči, aby využili šance a ukončilii tak zápas, dokud hře dominujeme.

I přes dominanci na míči a počtu šancí byl frustrován, protože jsme se nakonec o vítězství strachovali až do konce.

“Dobrou zprávou je, že jsme v dalším kole, špatná je ta, že se jedná pouze o malý příběh naší velké sezony.”

“Nemyslím si, že hráči Hullu hráli v první půli nějak skvěle – respektujeme je, ve druhé půli ukázali, že umí být velmi nebezpeční. Pokud však nehrají dobře a my máme zápas ve svých rukou, musíme je prostě dorazit.”

“Musíme hrát v rychlém tempu, mezi liniemi a volit jednoduchá řešení. Když se nám to daří, tak ale musíme na konci akce vstřelit branku. Když se tak nestane, tak to musíme zkusit znovu a znovu.”

“Hrajeme dobře, ale když nedáváme góly, tak umožňujeme týmům zůstat v zápase až do 94. minuty, stejně jako dnes. Tyto problémy si však způsobujeme sami.”

Lampard také cítil pocity frustrace, jelikož nedokážeme přenést věci z tréninku do zápasu

“Je to pro mě těžké, protože trénujeme tvrdě, máme před brankou hodně hráčů, ale přesto nám to nevychází. Na tom musíme zapracovat.”

“Už si připadám jako rozbitá páska, protože říkám ty stejné věci pořád dokola, zápasu dominujeme, máme vždy 15–20 střel na bránu, ale přesto to nedokážeme přetavit do gólů a tím pádem vyhrát jasným rozdílem.”

Novinky o lednových přestupech

“Částí mých povinností je každodenní práce s hráči, které máme a tím je zlepšovat. Další částí je to, jakým směrem se bude klub posouvat nákupem nových hráčů. Bohužel jsme kvůli banu v létě nemohli nakupovat, takže teď v lednu je to potřeba zvládnout i v krátkém čase, abychom mohli bojovat o TOP4."

“Jsem manažer klubu, takže musím být upřímný a věrohodný, když mluvím o těchto věcech. Když jedno okno zmeškáte, tak je důležité poté zareagovat správným směrem. Je to něco, na čem pracujeme a musíme to udělat dobře.”

285 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 285 komentářů