Wenger podpořil Ševčenka

Trenér našich městských rivalů Arséne Wenger věří, že Andreje Ševčenka bude Chelsea v budoucnu ještě hodně potřebovat, a to i navzdory nedávným prohlášením Josého Mourinha.

Manažer Arsenalu dále prohlásil, že po Ševčenkově boku herně roste také jeho par?ák z útoku Didier Drogba, a že spolu v budoucnu vytvoří ještě více údernou dvojici, než v současnosti.

„Drogba byl vždy skvělý hráč, ale poté, co začal nastupovat se Ševčenkem, dostává se mu více podpory, jistoty a sebevědomí,“ ohodnotil útočnou sílu svého příštího soupeře.

„Mně osobně se Ševčenkův styl hry velmi zamlouvá, pamatuji se ještě, když nastoupil proti nám za Dynamo Kyjev a byl k nezastavení.“

Wenger ještě dodal, že na správnou aklimatizaci musí třicetiletý forvard, který v létě přišel z AC Milán za více než 30 milionů liber, dostat více času a klidu.

„Myslím si, že každý hráč potřebuje k adaptaci v tak fyzicky náročné soutěži zhruba pět až šest měsíců. Proto by bylo zbytečné ze strany Chelsea dělat v tuhle chvíli nějaká unáhlená rozhodnutí,“ zakončil.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.